Trafikkazasitazminatlari.net Trafik Hasar; karayolu, denizyolu, havayolundan kaynaklanan kazalarda vefat ve daimi sakatlıktan dolayı alınacak tazminatları ilgili sigorta şirketlerinden veya karayolları güvence hesabından alarak hak sahibine ulaştırılmasını sağlamaktadır.

AMACIMIZ
Trafikkazasitazminatlari.net Trafik Hasar; sigorta kapsamındaki kayıp ve zararlarınızı telafi eden, profesyonel uzman kadrosuyla çağdaş sigorta güvenliğini bir adım ileriye taşıyan, son on yıl içinde meydana gelen trafik kazalarında vefat eden ve daimi sakatlığa uğranılan durumlarda, başlangıçta hiçbir ücret talep etmeden,(destekten yoksunluk tazminatlarını) ilgili sigorta şirketlerinden veya Karayolları Güvence Hesabından alınarak hak sahiplerine ulaştırılmasını sağlamak ve sizlere kaliteli hizmet sunmak amacıyla kurulmuştur.
ALANIMIZ
Son 8 yıl içinde herhangi bir trafik kazasında yaralanıp sakat kaldıysanız veya bir yakınınız vefat etti ve desteginden yoksun kaldı iseniz sakat kalanın kendisinin veya vefat edenin desteğinden yoksun kalanların alması gereken tazminat hakları ile ilgili, karşılık beklemeksizin; Trafikkazasitazminatlari.net Trafik Hasar olarak her türlü danışmanlık hizmeti vermek. Sonuç olarak; sigorta kapsamında oluşan her türlü ölüm, daimi sakatlık ve tedavi giderlerinin yanı sıra (ev,iş yeri,araç,v.s.) diğer maddi zararların karşılığı olan tazminat taleplerinin Trafikkazasitazminatlari.net Trafik Hasar tarafından takip edilerek mümkün olan en kısa sürede hak sahiplerine ulaştırılması, esas faaliyet alanımız içerisinde önemli bir yer tutmaktadır.
BİZ KİMİZ
Trafikkazasitazminatlari.net Trafik Hasar; deneyimli ekibi ve uzmanları ile birlikte sizin adınıza sigorta kapsamında oluşan kayıp ve zararların giderilinceye kadar ücret talep etmeden; denizyolu, karayolu, havayolundan kaynaklanan kazalarda vefat ve daimi sakatlıktan dolayı alınacak tazminatları ilgili sigorta şirketlerinden veya karayolları güvence hesabından alarak hak sahibine ulaştırılmasını sağlamak ve uğradığınız kayıp ve zararların tazmininde sizlere kaliteli hizmet sunmak amacıyla 2012 yılında kurulmuştur. Trafikkazasitazminatlari.net Trafik Hasar; ayrıca ev, iş yeri, deprem, yangın, taşımacılık, ferdi kaza ve tarım gibi sigorta türleri kapsamında ortaya çıkan zararların telafi edilmesi amacıyla her türlü hasar tasfiyesi işlemlerini yürütmektedir.
GURURLUYUZ
Trafikkazasitazminatlari.net Trafik Hasar; faaliyete geçtiği tarihten itibaren yurttaşlarımızın yıllardır devam eden ve adeta çözümsüzlüğe dönüşen sorunlarının çözümüne sunduğumuz katkılar birçok insanımızın takdirini toplamıştır.
HEDEFİMİZ
Trafikkazasitazminatlari.net Trafik Hasar olarak hem sorunlarınızı çözmek hem de bu konudaki bütün dertlerinize ortak olmaktır.
SÖZÜMÜZ
Sigorta kapsamında karşılaştığınız her türlü sorunlarınızın çözümünde Trafikkazasitazminatlari.net Trafik Hasar’nin daima sizin yanınızda olacağını ve Güven’imizi samimiyetle hissedeceğinizi firmamız olarak taahhüt ederiz.
Ücretsiz danışmanlık için hemen bizimle iletişime geçin.
Telefon numaramız : 444 4 483
Bize yazın : admin@trafikkazasitazminatlari.net